Jaką Krajalnice do Chleba i Wędlin Kupić ? Zalety Krajalnicy Do Chleba

Wszyscy jesteśmy osobami zabieganymi z coraz mniejsza ilością czasu do wykorzystania na swoje życie prywatne – ale czy tak musi być ? Zmiana nawyków może spowodować, że znajdziemy dla siebie więcej czasu, a czas wykorzystany dla siebie jest czasem dla naszej rodziny. Również zmiana nawyków żywieniowych to dobry kierunek w wydłużeniu sobie czasu – pomyślisz dlaczego ? Zdrowe odżywianie powoduje przedłużanie sobie czasu w postaci dłuższego życia. Co ma związek tych dwóch rzeczy (nawyków i czasu) z krajalnicą do chleba ? Zaraz Ci wszystko wytłumaczymy. 


Krajalnica do chleba i wędlin – sprawdź naszą ofertę

Czy wiesz, że 90% skaleczeń w kuchni powstaje podczas krojenia chleba lub wędlin ? Krajalnica do Chleba i Wędlin jest bezpiecznym rozwiązaniem, posiada antypoślizgowe nóżki i dociskacz, który ochroni Twoje ręce. Komfort pracy z krajalnicą do chleba powoduje, że nie musisz martwić się już objechaniem nożna na krojonym produktem, co często powodowało krojenie ale palcy.

Aż 80% osób potwierdza, że chleb kupowany w całości i krojony na krajalnicy do chleba smakuje lepiej niż chleb pokrojony i zapakowany w plastikowy worek już w sklepie. Często sklepy lub piekarnie mają do wyboru chleb krojony lub w całości, wszystko wiąże się z naszą wygodą lecz nawet jeśli kupimy chleb w całości to jest on wstanie zachować smak i zapach dłużej.

Co To Jest Krajalnica do Chleba i Wędlin ?

Krajalnica do chleba i wędlin to nic innego ja nóż obrotowy zazwyczaj ze stali nierdzewnej służący do krojenia produktów spożywczych takich jak chleb, wędliny, sery lub twardsze warzywa. Krajalnica do chleba i wędlin jest urządzeniem elektrycznym wyposażona w prowadnicę z popychaczem dla zabezpieczenia Twojej ręki podczas krojenia. 

Krajalnica do chleba i wędlin

Krajalnica do chleba jest oszczędnością naszego czasu i pieniędzy, szybko przygotujemy swoje kanapki na drogę, do pracy lub dzieciom do szkoły, a chlebek kupiony w całości starczy nam na dużo dłuższy czas to będzie w skali roku wielką oszczędnościom.

Obserwujemy ostatnio wzmożone zainteresowanie naszą Krajalnicą do Chleba i otrzymujemy wiele zapytań co do sposobów praktycznego jej zastosowania. Wychodząc naprzeciw musimy wyjaśnić jedną ważną kwestię. Należy pamiętać że żadna Krajalnica do chleba nie jest całkowicie do wszystkich warzyw, czy surowego mięsa. Co to oznacza. Potrzebujemy minimalnej “twardości” produktu, aby krajalnica do chleba plastrowała nasze produkty, a nie je niszczyła. 

✴️Zalety Krajalnicy Do Chleba:

 1. Łatwa w obsłudze.
 2. ✌️ Wielofunkcyjna, możne służyć do krojenia owoców, chleba, serów, mięs lub wędlin.
 3. Popychacz który dba o bezpieczeństwo przy krojeniu małych przedmiotów.
 4. ✌️Ostrze ze stali nierdzewnej wykończone falistym szlifem.
 5. Precyzyjnie kroi produkty spożywcze na plastry.
 6. Zdejmowane Ostrze, można je wyjąć z urządzenia i przetrzeć.
 7. Posiada dociskacz, który chroni przed przecięciem się.
 8. Przesuwacz, jest bardzo wygodny poprzez jego płynny ruch w każdą stronę podczas krojenia.
 9. Ostrza, będą służyć Ci bardzo długie lata.
 10. Pochyły podajnik przesuwny ułatwia ułożenie i krojenie produktów spożywczych.
 11. Ostrze ze stali szlachetnej.
 12. Metalowa szyna ułatwiająca krojenie.
 13. Stabilna konstrukcja to bezpieczne rozwiązanie podczas pracy.
 14. Nóżki antypoślizgowe ustabilizują Twoją pracę.
 15. ✌️Wyłącznik umieszczony w miejscu uniemożliwiającym przypadkowe włączenie
 16. Nóż obrotowy o średnicy 19 cm.

O Czym Należy Pamiętać Przy Zakupie i Użytkowaniu Krajalnicy Chleba i Wędlin ?

Kupując Krajalnicę Do Chleba dobierzmy jej rozmiar do naszych potrzeb. Zwróćmy uwagę na ilość miejsca na blacie kuchennym. Zawsze lepiej jest kupić trochę większą krajalnicę do chleba – (niż za małą) i uniknąć problemów w przyszłości.

Dajmy naszej Krajalnicy do chleba trochę miejscaKrajalnica do chleba to urządzenie krojące mechanicznie, lecz potrzebujemy mieć trochę dostępu od strony podawania produktów do krojenia oraz od strony po plastrowanych produktów. Ustawiamy nasze beztłuszczowe urządzenie około 25 cm od ściany aby zachować idealny dojście do krajalnicy.

Czyszczenie krajalnicy do chleba – zalecamy regularnie po każdym dniu krojenia wyczyścić krajalnicę, tak aby nie powstała nam pleśń w zakamarkach i produkty nie łączyły ze sobą smaków. Czyszczenie Krajalnicy do Chleba jest bardzo proste wystarczy odkręcić nóż krojący i następnie umyć go gąbką do naczyń, cały proces trwa bardzo krótko. Jeśli odczekamy zbyt długo, resztki jedzenia i  tłuszcz z mięsa mogą przykleić się mocno do powierzchni i ciężej to będzie później doczyścić.

Sprzęt, który możesz zakupić u nas.

Mamy dla Was krajalnicę do chleba firmy DMS Germany

1. Profesionalna Krajalnica Do Chleba, Wędlin i Serów.

Nasza Krajalnica do chleba jest produktem niemieckiej jakości wykonanym z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla żywnościKrajalnica do chleba używa specjalnego systemu przesuwu i docisku produktu do noża, działa to w sposób grawitacyjny układając plastry z drugiej strony.  Produkty z krajalnicy do chleba zachowują naturalny smak, gdzie czuje się pełnowartościowe smaki, nie tak jak przy produktach spakowanych do foliowych opakowań. Dzięki naszemu urządzeniu zaoszczędzisz cenny czas oraz może zaczniesz wytwarzać swojskie wędliny ?

[]