Jaką ładowarkę do akumulatorów AA AAA 9V kupić ?

Pilot, myszka do komputera czy zabawki dla dzieci to kilka z wielu rzeczy codziennego użytku, które potrzebują zasilania na baterie AA lub AAA. Rynek oferuje wiele ładowarek, ale często są one ukierunkowane na jeden typ lub dwa typy możliwości ładowania akumulatorów.

Często jest tak, że nie przewidzimy jaką rzecz na baterie kupimy lub jaką zabawkę dostanie w prezencie Twoje dziecko. A co gdy będzie konieczność posiadania baterii 9V, która ze względu na swoje gabarytu trochę kosztuje. Dostęp do tych baterii jest w każdym sklepie, ale czy opłaca się ciągle kupować nowe, jeśli jest możliwość ponownego użytku tej zużytej ? Może lepiej naładować ?

Problem zakupu obojętnie jakiego typu baterii raz na jakiś czas nie jest problematyczny, ale jeśli przychodzi nam do ciągłego zakupu to staje się już to nie opłacalne. 


Sprawdź szczegóły dotyczące uniwersalnej Ładowarki Do Wszystkich Baterii >>Kliknij Tutaj<<

Zalety ładowarki do akumulatorów AA AAA 9V C D

Kupowanie ciągłe baterii to uciążliwy problem w kwestii finansowej, jak i problem zapominalskich ojców, którzy idąc do sklepu znów zapomnieli kupić baterię do ulubionej zabawki swoje syna…

Zalety:

 • Oszczędności finansowe, spowodowane możliwością ponownego użycia baterii.
 • Jedna ładowarka do wielu typów baterii.
 • W stoliku nie robi się skład baterii, których utylizować w zwykłym śmietniku nie można.
 • Prosta w użyciu ładowarka do baterii.
 • Uśmiech na twarzy Twojego syna lub córki.
 • Inteligentna kontrola ładowania z indywidualną kontrolą ładowania, wskaźnikiem stanu ładowania poprzez zapalające się kontrolki.
 • Monitorowanie delta napięcia akumulatorów Ni-Cd i Ni-MH po wykryciu końcowego ładowania
 • Nadaje się do akumulatorów Ni-Cd, Ni-MH i wszystkich standardowych akumulatorów Li-Ion. Funkcja automatycznego rozładowywania akumulatorów Ni-Cd i Ni-MH zapewnia stałą wysoką wydajność akumulatorów.
 • Ochrona przed przeładowaniem i odwrotną polaryzacją oraz w pełni automatyczne wykrywanie baterii
 • Automatyczny wyłącznik czasowy Po 17 godzinach używany na całym świecie przez napięcie wejściowe 100 – 240 V.
 • Uniwersalność pod każdy typ Baterii od AAA do 9V łącznie z nietypowymi bateriami – Jedna Ładowarka Wiele Możliwości.
 • Komfort – nigdy więcej nie braknie Ci prądu w Bateriach !
 • Uśmiech na twarzy dziecka, gdy wymienisz baterie w jego ulubionej zabawce.

Dlaczego Warto Jest Mieć Ładowarkę

Ładowarka do baterii akumulatorowych pozwala wielokrotnie naładować jedną baterie dzięki czemu nie musimy się martwić czy mamy zapasowe baterie w domu i bezsensownie wydawać pieniążki na baterie zwykłne – nie akumulatorki – bo te są zawsze najtańsze, ale potrafią działać tylko przez dosłownie chwilę.

Oszczędności z posiadania ładowarki

Jedna ładowarka to nieograniczona ilość ładowań baterii, dzięki czemu oszczędzamy nie tylko pieniądze, które wydalibyśmy na nowe baterie lecz dbamy o środowisko. A w szufladach więcej nie będą plątać się zużyte zwykłe baterie, które po jednym rozładowaniu stają się bezużyteczne i problematyczne ze względu na ciężką utylizacje, tylko w specjalistycznych punktach.

Dlaczego rodzice małych dzieci kupują ładowarki ?

Wielu z nas przechodził lub będzię przechodzić etap domu pełnego zabawek dziecka. Wiekszość zabawek w naszych czasach idzie z duchem rozwoju i opiera się na elektronice i prądzie wiele z nich. Na same zabawki wydajemy fortunę nie mówiąć o bateriach które musimy ciągle wymieniać. Jeśli posiadamy ładowarkę oszczedzamy nie tylko pieniądze ale też i czas który przeznaczamy na jeżdzenie do sklepu

Dlaczego lepiej jest kupić uniwersalną ładowarkę ?
Uniwersalność zapewnia nam komfort, ładowanie wszystkich typów Baterii Akumulatorowych. Nie jesteśmy wstanie przewidzieć, jakie urządzenie akumulatorowe będziemy mieć w swoim domu w przyszłości, świat rozwija się w oka mgnieniu, co nowy produkt to nowe akumulatory i baterie, dlatego najlepszym wyborem będzie ładowarka uniwersalna, która naładuje Baterie AA, Baterie AAA, Baterie 9V, Baterie Litowo-jonowe, Baterie C, Baterie D.

Sprzęt, który możesz zakupić u nas.

Mamy dla Ciebie kilka propozycji związanych z Ładowarką do Baterii.  Decydując się na Ładowarkę Do Baterii zadbasz o swoje oszczędności związane z pieniędzmi oraz o środowisko, bo już więcej nie będziesz wyrzucać zużytych baterii.

1. Uniwersalna Ładowarka Do Baterii AA, AAA, 9V, C, D.

Model posiada Napięcie wejściowe: 100 – 240 V ∼ 60/50 Hz i pobór prądu 150 mA. Produkt wyposażony jest w 4 wejścia na baterie – akumulatory różnego typu każde z nich osobno posiada swoją diode LED która wskazuje poziom naładowanie baterii. Produkt nie posiada wejścia na ładowanie baterii aparatów fotograficznych czy lustrzanek. Model idealnie sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, idealny dla rodziców z małymi dziećmi ze względu na możliwość ładowania baterii AA oraz AAA, które są najczęściej stosowane w zabawkach. 

 
Sprawdź szczegóły dotyczące uniwersalnej Ładowarki Do Wszystkich Baterii >>Kliknij Tutaj<<

2. Uniwersalna Ładowarka Do Baterii AA, AAA, 9V, C, D oraz Lustrzanek i Aparatów Cyfrowych

Ładowarka do ładowania każdego akumulatorka, nawet baterii z aparatu czy innego urządzenia mobilnego. Ładowaraka posiada port USB do ładowania telefonów komórkowych lub smartphonów. Napięcie 100 – 240V, 50/60 Hz  pozwala na szybkie i bezpieczne ładowanie. Ładowarka waży 600g dzieki czemu jest przenośna i nie sprawia problemów. Jednocześnie możemy ładować 5 bateri dzięki niezbednym portą ładującym. Posiada panel z wyświetlaczem jak i lampki LED które indywidualnie pozaują poziom naładowania każdego z wejść. Ochrona przed przeładowaniem i odwrotną polaryzacją oraz w pełni automatyczne wykrywanie baterii  co dba o bezpieczeństwo i komfort.

[]